Your address will show here +12 34 56 78
İşletmeler için Sosyal Medya Yönetimi

Her Ölçekteki İşletmenin Potansiyel Müşterilere Ulaşmasını Sağlıyoruz !
İşletmenizi Sosyalleştirin Etkileşiminizi Arttırın !
Özellikle ülkemizde en çok kullanılan facebook, instagram ve youtube gibi sosyal mecralarda yer alarak mevcut müşterileriniz ile olan bağınızı arttırabilir ve aynı zaman da yeni müşteriler de kazanarak markanıza eşsiz bir yatırım yapmış olursunuz.


  • Text Hover
Sosyal Medya Danışmanlığı ve Yönetimi
Profesyonel hizmet alarak işletmenizi ve markanızı tanıtın, müşterileriniz artsın kazançlarınız çoğalsın hep birlikte mutlu olabilelim diye biz sizin yerinize de çalışıyoruz.
Facebook Reklamları
Facebook reklamları, marka bilinirliğini yükseltmek, müşteri bağlılığını sağlamak, web sitesi trafiğinizi arttırmak ve işletme için potansiyel müşterilerinizi bulmak amacıyla kullanılabileceğiniz bir reklam tipidir.


Facebook 'da Reklam Vermek İstiyorum.

Instagram Reklamları
Daha geniş ve daha hedefli bir kitleye ulaşmak için Instagram platformunda sponsorlu reklam yayınlamanın bir yöntemidir.


Instagram 'da Reklam Vermek İstiyorum.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)
Instagram profilinizde bizi reklam veren ya da yönetici yaptıktan sonra reklamlarınıza başlayabiliriz, Instagram hesap şifrenizi paylaşmanız gerekmez.
Size bu konuda yardım etmeye hazırız! Hiç bir görsel ya da videoya sahip değilseniz çok küçük ücretlerle sizin için oluşturabilir, hali hazırda reklam için gerekli görseliniz varsa, reklam metinlerinizi sizin için yazabiliriz! Bu konuda bir sınırınız olmaz, size özel atanmış müşteri temsilciniz işinizi anlayarak hedef kitlenizi oluşturup sonucu size sunacaktır.
Instagram reklamları bin gösterim başına maliyetlendirilir, reklamınız hedef kitlenize gösterildikçe mevcut bütçenizden harcarsınız, gösterilmeyen reklam için ücret ödemezsiniz.
Uygun bütçe, hedef kitlenize ve ulaşmak istediğiniz kitleye göre değişmektedir. Örneğin tüm İstanbula veya Türkiye’ye ulaşmak istiyorsanız, bütçeniz 100 binlerce TL olması gerekirken, 30-40 bin kişilik spesifik bir kitleye çok daha uygun bütçeler ile ulaşabilirsiniz.
Reklamlarınız sizin istediğiniz süre kadar yayınlanır, Örneğin 1000TL bir reklam bütçesini dilerseniz 1 ayda, dilerseniz 1 günde harcayabilirsiniz. Hedef erişim miktarınız değişmez, 1000 lira ile ulaşabileceğiniz kişi sayısı 50 bin ise, bunu bir kaç güne yayabilir, ya da 1 ay içinde yavaş yavaş reklam gösterimi sağlayabilirsiniz.
Eğer Instagram üzerinde belirli bir satış stratejiniz ve topluluğunuz mevcut ise Instagram da reklam verebilirsiniz. Instagram üzerinde satış yapan büyük sayfaları görmüşsünüzdür, Instagram hesabınızdan satış yapmak ve sizi takip eden kitlenin dışına, yeni potansiyel müşterilere ulaşmak istiyorsanız Instagram sponsorlu reklamları tam size göre!
Reklamlarınız bittiğinde ya da talep ettiğiniz taktirde tarafınıza istatistik raporunuz sunulur. Bu raporda reklamlarınızın kaç kişiye ulaştığını, bin gösterim başına maliyetinizi, eğer video ise yüzde kaç izlendiğini, ne kadar beğeni aldığını vb. çok geniş bir istatistik çerçevesinde görebilirsiniz.
Hayır, Bahis, Sahte, Cinsellik vb. illegal içerikli hiç bir reklama Firmamız yardımcı olmaz ve iş birliğine gitmez.
Hemen Teklif Al !


Bizi Neden Seçmelisiniz?

Bilişimdebir İnternet Teknolojileri 15 Yıldır hizmetini devam ettirmektedir. Yüzlerce müşterilerimizle iletişimlerimiz kesintisiz devam etmektedir. Sizde bizi tanımak isterseniz Ofisimizde ağırlamaktan ve bir kahve ısmarlamaktan memnuniyet duyarız.

Sağladığımız Hizmetler

Vermiş olduğumuz hizmetler ; Google ve Yandex Reklam Danışmanlığı, Web Tasarım, Sosyal Medya Danışmanlığı, Profesyonel E Ticaret Siistemleridir. Bunların içerisinde ihtiyacınız olan hizmet için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hizmet Teslim Sürecimiz ?

İsteklerinize göre sağlamış olduğumuz hizmetlerin teslim süreçleri değişmektedir. Google, Yandex ve Sosyal Medya Reklam hizmetlerinde 3 ile 5 gün, Web Tasarım hizmetlerinde 3 İle 7 gün içerisinde teslim süreçlerimiz oluşmaktadır.

Bilişimdebir'de Herşey Daha Kolay
  • Size Özel Web Tasarımlar

  • İşletmenizi Googlede Üst Sıralara Taşıyalım

  • Sosyal Medya (Facebook, İnstagram) Müşteri Potansitelinizi Arttırın

  • E Ticarette Kendi Pazarınızı Oluşturun

  • Yandex Reklam ile kitlenizi genişletin

  • Text Hover
  • Bize Ulaşın
  • Size Yardımcı Olalım.

Tel:    0212 642 43 99
Gsm: 0534 681 99 15
Gsm: 0535 608 17 82
Email: info@bilisimdebir.com
Adres: Güven Mah. Çalışlar Sok. No:3/D Güngören/İST.

Call Now Button