Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Yandex Seo

Yandex SeoYandex Seo Başlangıcı !

Hayatımıza artık birden fazla arama motoru bulunuyor. Bunlardan biri de Yandex. Arama motoru optimizasyonu konusunda uzmanlaşmış firmalar şu dönemde artık yandex üzerinde de durmaya başladılar. Çok haklı sebep olarak yandex arama motorların da da artık doğal aramalarda üst sıralarda çıkmanın pazarlama açısından büyük önem taşıdığını tahmin etmek o kadarda zor değil.

 

Peki Yandex Seo Nasıl Olmalı ?

Yandex Seo da google gibi özgünlüğe önem veriyor. Özgün makalelerin insanlara fayda sağlamasını amaçladığını görmek isteyen yandex seo şaçısında da önemini arttıran backlinklerinde kaliteli ve ülkemizde Türkçe içerikli olmasına dikkat ediyor. Ayrıca one page seo yani site içi optimizasyonunda yandex seo açısından diğerlerine nazaran daha önemli olduğunu biliyoruz.

Yandex'i Kimler Kullanıyor ?

Yandex arama motorunu artık Türkiye de google kadar olmasa da henüz google'dan sonra gelen en iyi arama motorları arasına girmiş bulunuyor.

Yandex'in Kolaylıkları Neler ?

Doğal arama sonuçları arasında yandex video, müzik, resim vb. sosyal içerikleride sizlere kolaylıkar çerçecesinde keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

Yandex Seo Yaptırmak !

Yandex Seo SiparişYandex arama motoru optimizasyonu (yandex seo) yaptırmak için bizi sayfamızda belirtiğmiz numaralarımızdan arayabilir, seo danışmanlığı taleb edebilirsiniz. Yandex seo da google seo gibi bir çok arama sonuçlarında sizi ön sıralarda tuttuğu sürece ticari pazarlama ağınız oldukça yükselecek siz de istediğiniz karları kendinize sağlayabileceksiniz. 

Google+'da bizi ziyaret edin