Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
İletişim Seo Adwords Reklamı Web Tasarım

Tek Sayfa Web Sitesi

Tek sayfa web sitesi genel olarak sadece firma veya kişi bilgileri yayınlamak amacı ile kullanılan kartvizit web site diyede hitab edilen internet siteleridir. Bu tür internet siteleri uygun bütçe nedeni ile ilk kez web sitesi sahibi olacak kişiler tarafından daha yoğun olarak tercih edilir. Ayrıca bu web sitelerinde diğer profesyonel sitelerde olduğu gibi yine e mail hesaplarınızı yönetebilir e mail alışverişi yapabilirsiniz.

İnternet prtamını sadece mail yolu ile teklif ve yazışmalar için kullanan firma veya kuruluşlar içinde uygun bir biçimde teknik özelliklere sahip olan tek sayfa web sitesi başlangıç için veya sizin için hazırlanan uygulamalarınızın yönetimini kolayca üstlenebilmeniz için de kullanabilen basit ama kullanışlı web sitesi türleri arasındadır.

Tek sayfa web sitesi kullanımı kendi görsel arayüzü gibi oldukça basit olduğundan karmaşık menüler içerişsinde kaybolmadan ne yapacağınızı daha kolaylıkla kavrayabilir bir sonraki profesyonel web siteleriniz için kendinize uygun zeminler hazırlayabilmenize de olanak tanıyacak yapılanmalardır.

Google+'da bizi ziyaret edin