Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Muhasebeci Sitesi

Muhasebeci Sitesi

Muhasebecilerin kendi işlerini kolaylaştırabilecek bir muhasebeci sitesi paketi tanıtıyoruz. müşterilerinizin evraklarını yayınlayabilir mükelleflerinizin kendi evraklarının takip etmesini sağlayabilirsiniz. Ay sonu geldiğinde duyurularınızı kendi web sitenizde yapabilir mükelleflerinizin resmi durumlarda haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Özel mail paneliniden maiilerinizi saklayabilir kurumsal olduğunuzu size özel bir mail adresi ile çok rahat belirtebilirsiniz. Örnek: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Aynı şekilde elemanlarınızada ofis içi mail adresleri dağıtabilirsiniz. Kendinize özel sayfalar hazırlayabilir, dilediğiniz herhangi bir şeyin tanıtımını yada satışını gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen sizin isteğinize bırakılmış esnek bir sistemdir. Hiçbir şekilde sayfa sınırınız yoktur. Bu özel Muhasebeci Sitesi paketinden faydalanın. Hemen bizi arayın yada sipariş formunu doldurun.

Muhasebeci Sitesi Muhasebe Web Sitesi

Yönetim Paneli

Hosting - Domain

Mevcut değil ise Hosting = 40 TL + Domain = 20 TL olarak ayrıca hesaplanır..

Fiyatı : 299 TL / Yıllık

Muhasebe web sitesi ile yapacaklarınızın sınırsız olması sizlerin internet ortamında durdurulamaz bir bilgi paylaşımı içeriisnde olmanız anlamına gelmenin yanı sıra mükelleflerinizi ile kendi kurumsal büro sayfanız ile mailleşebilecek yazışabilecek mükalleflerinize sanal ortamda aynı anda ulaşabileceksiniz.

Yayınlamış olduğunuz makaleler ile mükelleflerinizi bilgilendirecek yeni mevzuatlar veya kanunlardan anında haberdar edebileceksiniz. Aynı zamanda haber entegrasyonu ile siz yada müşterileriniz günlük ekonomi veya genel haber programlarını takip edebilecek haber ajanslarında yayınlanan bütün haberlerisizin sitenizden okuyabilecekler.

Muhasebeci Sitesi

Google+'da bizi ziyaret edin