Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Kalıcı Seo Uygulamaları

 

 

 

Kalıcı SeoHer seo danışmanı veya seo uzmanı kendisine özgü kalıcı seo, google stratejisi ile çalışır ve bu çalışma doğrultusunda web sitelerini 1. sayfalara getirme yolunda adımlar atar. Dolayısıyla bazı çalışmaların profesyonel ve kalıcı olduğu gibi bazıları ise işe yarıyormuş gibi görünen fakat kalıcı olmayan çalışmalar şeklindedir.

Kalıcı seo uygulaması konusunda bir çok seo danışmanı sorunlar yaşamakta ve bunu biz strateji eksikliği olarak nitelendirmekteyiz. Halbu ki stratejiye başlarken kendimize sormamız gereken soru şudur ki; biz google olsak nasıl bir web sitesi isterdik ve nasıl bir teknolojiye düzene sahip olsa ön sıralarda durmasını sağlardık.

Evet, aynı google da bir insanmış gibi düşünebildiğini kavrıyarak bunları düşünmemiz gerekir. Bunun sebebini anlamak çok kolay artık arama motoru teknolojileri özellikle google yapay zeka teknolojisi ile yönetilmektedir.

Sizlerde kalıcı seo uygulamalarını profesyonel ve uzun yıllar birinci sayfalarda olmanın keyfini sürmek isterseniz düşünmeniz gerekenler google olsanız siz ne isterdiniz sorusudur.

Kalıcı seonun en büyük avantajı yaptığınız reklam ve seo yatırımlarıının size uzun süre fayda sağlaması yanı sıra web siteleriniin ilk sayfalarda yine uzun süre belirmesini sağlamasıdır.

Ayrıca yapılacak çalışmaların kalıcı seo kapsamında kaliteli olacağından internet sitelerinizin de kalitesinin arama motorları göründe artacağı şüphesizdir.

 

 

 

Google+'da bizi ziyaret edin