Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Hazır Otel Sitesi

 

 

 

Hazır Otel SitesiÜklemizde bulunan en gözde otelleri ve tatil mekanlarını tanıtabilmek ve ilanlarını ekleyebilmek için hazırladığımız hazır otel sitesi altyapısı ile otel işletmecileri ve otel sahipleri bu otel sitesi sayesinde işlerini dahada kolaylaştıracaklar. Farklı dil fonksiyonu ile turist veya yabancı misafirler için ayrı ayrı ilgi odağı olacak sayfaların sistem üzerinde barınıyor olması müşterileriniz için farklı bir bakış açısı sergileyerek beğeni toplayacağınızı da söyleyebiliriz.a

Hazır otel sitesi bünyesinde ki esnek modül alanları ve kodlama yapısı sayesinde geliştirilebilir bir sistem olmanın yanı sıra sürekli çıkan güncellemelerden de haberdar olabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Farklı görsel efektler veya arayüz yönetim ile müşterilerinizin ve sizlerin dikkatini çekeceğinide ayrıca umuyoruz.

Yine esnek yönetim paneli ile dilediğiniz gibi kullanıcı izinleri veya kullanıcı grupları oluşturarak yetkilendirme yapabileceğiniz altyapıya sahip olup otel web sitesi yönetimini de çok rahatlıkla yapabileceğinizi rahat bir çekilde ifade edebiliriz.

Ayrıca esnek bilgi, makale, modül, arayüz yapısı ile dikkat çeken hazır otel sitesi yönetimi ile yapabileceklerinizi sınırlandırmadan rahatlıkla yapabilecek üye ve ilan yönetiminizi kolaylıkla işletebileceksiniz.

Demo Otel Sitesi Otel Sitesi Siparişi  

 

 

 

 

Google+'da bizi ziyaret edin